Firma TRANSOIL Krzysztof Woliński prowadzi swoją działalność od 1993 r.  Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży i dystrybucji oleju napędowego grzewczego Ekoterm Plus, oleju napędowego, benzyn. Świadczymy również usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego ADR. Oferujemy produkty wysokiej jakości pochodzące z najlepszych rafinerii, o stabilnych parametrach potwierdzonych Świadectwem Jakości. Od 2001 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Napędowego Grzewczego Ekoterm Plus, dzięki czemu gwarantujemy naszym odbiorcom nowoczesne i ekologiczne paliwo grzewcze.

Poza sprzedażą paliw płynnych zapewniamy również wyposażenie punktu odbioru dostaw w nowoczesne zbiorniki marki SWIMER. W naszej ofercie znajduje się także płyn AdBlue, który jest środkiem o bardzo wysokiej jakości i czystości. Eliminuje on szkodliwe substancje z gazów. 

Współpraca z nami obejmuje również profesjonalne doradztwo oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu gospodarką paliwową.

Największą uwagę przykładamy w zadowolenie naszych klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby jakość usług i produktów była na jak najwyższym poziomie. 

Gwarantujemy, że dostarczane przez nas paliwa spełniają Polskie Normy Jakości dla paliw pędnych oraz mają udokumentowane źródło pochodzenia.

Zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych jak i hurtowych sprzedawców paliwa.

ekoterm plus

List referencyjny 1
List referencyjny 2